33 Niedziela Zwykła - 19 listopada 2017r.

  1. Przeżywamy dzisiaj I Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”.
  2. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP, w środę św. Cecylii (patronki śpiewu ), w piątek męczenników wietnamskich.
  3. W najbliższą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela roku liturgicznego. Akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana przez naszą parafię.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła, kaplicy i złożoną ofiarę. Wam wszystkim za ofiary na Kościół Prześladowany w Iraku (255 zł). Do sprzątania w sobotę na godz. 8.30 zapraszam rodziny z domów od numeru 145 do 152.
  5. Od piątku do następnej środy w Domu Kultury w Nowej Dębie grany będzie film p.t.: „Sprawa Chrystusa”, opowiadający prawdziwą historię amerykańskiego dziennikarza śledczego, ateisty, nawracającego się pod wpływem prowadzonego śledztwa dotyczącego zmartwychwstania Chrystusa. Zapraszam.
  6.  Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej informuje, że PKS Tarnobrzeg prowadzi transport publiczny na trasie Poręby Dymarskie - Kolbuszowa, z którego mogą korzystać wszyscy mieszkańcy, zgodnie z rozkładem jazdy znajdującym się na przystankach autobusowych.