11 Niedziela Zwykła -18 czerwca 2017r.

 

  1. Zapowiedzi.

 2.Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Msza św. z procesją eucharystyczną wokół kościoła codziennie o godz. 18.00. W czwartek zakończenie Oktawy, błogosławieństwo dzieci (proszę, by rodzice przyprowadzili je do kościoła, niech przyjdą również matki w stanie błogosławionym), również poświęcenie wianków i ziół.                                                                                             

 3.W liturgii tego tygodnia również: w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu post od pokarmów mięsnych;  w sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

 4. W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.Spowiedź dla dzieci i młodzieży szkolnej codziennie przed Mszą św.

 5. Ordynariusz diecezji bp Jan zaprasza wszystkich młodych do wzięcia udziału w 40. Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.

 6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Dziękuję mieszkańcom domów z przysiółków: Serafiny, domy koło kościoła, Działki, Czachorówka , Dziedzice i Ruda, za pomysłowe i piękne przygotowanie ołtarzy na procesję w Boże Ciało. Dziękuję strażakom za udział w procesji, paniom i dziewczętom niosącym feretrony, panom chorągwie, dzieciom z rodzicami, dzieciom Komunijnym i Wam wszystkim za liczną obecność. Do sprzątania w sobotę (bez ubierania kwiatami) na godz.8.30 zapraszam rodziny z domów od numeru 8 do 10a.

 7. Więcej o egzorcyzmach można się dowiedzieć na: www.egzorcyzmy.katolik.pl