5 Niedziela Wielkiego Postu - 18 marca 2018r.

  1. Trwają rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Program. Dzisiejsza składka przeznaczona na przeprowadzenie rekolekcji.
  2. Msza św. w tygodniu o godz. 17.00, w czwartek i sobotę o godz. 7.00.
  3. Jutro (19.III) Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  4. Przypominam i zachęcam młodzież do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Jedna z tras prowadzi przez naszą miejscowość.
  5. W tym roku Uroczystość Zwiastowania NMP (25.III) a zarazem Dzień Świętości Życia zostały przeniesione na poniedziałek po Oktawie Wielkanocy (9 kwietnia). Niemniej możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego od następnej niedzieli. Materiały wraz z deklaracją do wypełnienia i codzienną modlitwą za adoptowane dziecko do zabrania ze stolika w dzwonnicy. Osoby podejmujące taką adopcje niech przyniosą wypełnione deklaracje w najbliższą niedzielę i złożą w zakrystii bądź na tacę.
  6. Następna niedziela to Niedziela Palmowa, uroczyste poświęcenie i procesja z palmami na Mszy św. o godz. 9.00. W tym dniu przypada też 33 Światowy Dzień Młodzieży. Uroczysta Msza św. w Katedrze pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza o godz.12.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kaplicy oraz złożoną ofiarę. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na dekorację i kwiaty do ciemnicy i grobu. W sobotę na godz. 8.30 do sprzątania kościoła zapraszam rodziny z domów od numeru 64 do 65.
  8. W Domu Kultury w Nowej Dębie od piątku do środy grany jest film pt.: „Moja miłość”. Polecam.